Po spotkaniu z wrocławską pisarką...

Autorka bestsellerów, wrocławska pisarka Agnieszka Lingas-Łoniewska spotkała się w dniu 15 września 2017 r. z czytelnikami w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Lewinie Brzeskim.


Spotkanie zostało zrealizowane w ramach projektu "Dyskusyjne Kluby Książki", któremu patronuje Instytut Książki przy współpracy Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu. Agnieszka Lingas - Łoniewska nazywana przez swoich fanów czytelniczych "dilerką emocji" już od pierwszych chwil zdobyła serca czytelników lewińskiej biblioteki. Z humorem opowiadała o swoich pisarskich początkach, o powstawaniu tych wszystkich emocjonujących historii z jej książek, o tym jak "lepi" swoich literackich bohaterów, ktorzy wywołują często w czytelnikach wiele skrajnych namiętności, zgodnie zresztą z pisarską dewizą autorki, że "książka musi powodować obrażenia". Pisarka jest wielką propagatorką literatury, na stronie internetowej "Czytajmy Polskich Autorów", zachęca do sięgania po książki młodych polskich pisarzy, natomiast w projekcie "Pisarka Czyta" recenzuje literaturę zagraniczną i debiuty.

Autorka zaprezentowała też lewińskim czytelnikom fragmenty swojej nowej książki pt. "W szponach szaleństwa" i zapraszała na jej premierę połączoną ze spotkaniem autorskim do wrocławskiej biblioteki na piętrze dworca PKP. Na zakończenie pisarka podpisywała swoje książki, był przy tym czas na indywidualne rozmowy z czytelnikami, a uwieńczeniem spotkania była wspólna fotografia.

Poniewaz autorka jest miłośniczką zwierząt, a szczególnie kotów i psów, w podziękowaniu za pełne emocji spotkanie, otrzymała prezent w postaci kocich przysmaków, które zbiera dla fundacji MATUZALKI.


WIĘCEJ ZDJĘĆ MOŻNA ZOBACZYĆ TUTAJ