WYDARZENIA W BIBLIOTECE - 2017 ROK

Zakończenie projektu FUNENGLISH W BIBLIOTECE

Projekt "FunEnglish w bibliotece", który gościł w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Lewinie Brzeskim od pięciu lat, dobiegł końca.


Z tej okazji na początku czerwca uczestnicy interaktywnego kursu języka angielskiego spotkali się w kąciku dla dzieci z pewnym sympatycznym misiem, który za sprawą Michaela Bonda ożył prawie 60 lat temu na kartach znanej i lubianej powieści dla dzieci.

Po rozgrzewce "bez butów" dzieci ozdobiły walizkę Misia Paddingtona, bo o nim właśnie mowa, etykietkami z najważniejszymi informacjami o sympatycznym bohaterze. Okazało się, że bogato zdobiona etykietami walizka, kryła równie bogatą zawartość, w tym słoiczki z brytyjską marmoladą pomaranczową, którą Paddington uwielbia zlizywać ze swych lepkich łapek. Po zabawie w lepkie łapki właśnie dzieci miały okazję spróbować prawdziwej niedźwiedziej delicji, lecz z powodu gorzkiej nutki, zapewne nie szybko stanie się ona ich przysmakiem. Żywimy jednak nadzieję, że wręczone dzieciom nagrody i pamiątki sprawiły im radość i będą przywoływały słodkie wspomnienia z czasu spędzonego w bibliotece na nauce języka angielskiego.


WIĘCEJ ZDJĘĆ MOŻNA ZOBACZYĆ TUTAJ

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Lewinie Brzeskim bierze udział w projekcie "FunEnglish w bibliotece", dzięki któremu dzieci w wieku 6 - 12 lat mogą BEZPŁATNIE uczyć się języka angielskiego. "FunEnglish w bibliotece" to kurs komputerowy, który mądrze łączy naukę języka obcego z zabawą. Fotolekcje, ćwiczenia, gry edukacyjne, setki filmikow i piosenek opracowane przez ekspertów, to sprawdzony sposób, dzięki któremu dziecko bez stresu i skutecznie uczy się angielskiego.