WYDARZENIA W BIBLIOTECE - 2015 ROK

Santa Claus is coming to town... - mikołajowe FunEnglish w Bibliotece Publicznej w Lewinie Brzeskim.

Trudno wyobrazić sobie święta bez świetego Mikołaja. Jest to tym trudniejsze, kiedy się wierzy, że Mikołaj przynosi prezenty w noc poprzedzającą Boże Narodzenie. O tej i o innych mikołajowych tradycjach w wybranych krajach anglojęzycznych była mowa 16 grudnia 2015 roku w czasie świątecznego spotkania dla dzieci uczestniczących w projekcie "FunEnglish w bibliotece".

Dzieci przybyły do biblioteki w mikołajowych czapeczkach. W kąciku dla dzieci czekał na nie mikołajowy pomocnik, który opowiedział uczestnikom o najciekawszych mikołajowych tradycjach, a potem zaprosił do mikołajowej zabawy, w czasie której drużyny czapeczek i pomponików walczyły o jak najwiekszą liczbę... czapeczek i pomponików zawieszonych na bibliotecznej choince. Rywalizacja ta zakończyła się bardzo mikołajowo, bo wręczaniem sobie nawzajem prezentów.

Wszystkim dzieciom życzymy wymarzonych prezentów pod choinką (tylko nie zapomnijcie zostawić Mikołajowi szklanki mleka i ciasteczek).


WIĘCEJ ZDJĘĆ MOŻNA ZOBACZYĆ TUTAJ

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Lewinie Brzeskim bierze udział w projekcie "FunEnglish w bibliotece", dzięki któremu dzieci w wieku 6 - 12 lat mogą BEZPŁATNIE uczyć się języka angielskiego. "FunEnglish w bibliotece" to kurs komputerowy, który mądrze łączy naukę języka obcego z zabawą. Fotolekcje, ćwiczenia, gry edukacyjne, setki filmików i piosenek opracowane przez ekspertów, to sprawdzony sposób, dzięki któremu dziecko bez stresu i skutecznie uczy się angielskiego.