WYDARZENIA W BIBLIOTECE - 2015 ROK

"Labour Day" czyli pracowity początek roku szkolnego z "FunEnglish w bibliotece"

Nie we wszystkich krajach na świecie rok szkolny rozpoczyna się 1 września. Dzieci w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Australii wracają do szkolnych obowiązków w tzw. "Labour Day", czyli w Święto Pracy, które jest obchodzone w pierwszy poniedziałek września.

Z tej okazji wrześniowe spotkanie w Bibliotece Publicznej w Lewinie Brzeskim rozpoczynające rok szkolny z projektem "FunEnglish w bibliotece" nawiązywało do wszystkiego, co kojarzy się z pracą. Większość zaproponowanych zabaw pozwoliło dzieciom powtórzyć lub poznać angielskie nazwy zawodów. W grze "Go and find…" dzieci poszukiwały przedstawiciela wywołanego zawodu. W dalszej części spotkania uczestnicy musieli wykazać się nie tylko znajomością angielskiego, ale również szybkością, zdolnościami aktorskimi oraz intuicją. Na zakończenie nie po raz pierwszy przybył na spotkanie wygłodniały FunEnglish Monster , którego dzieci nakarmiły zapamiętanymi słówkami.

Uczestnikom dziękujemy za liczne przybycie, serdecznie witamy nowych kursantów, a wszystkim dzieciom życzymy dobrej zabawy i owocnej pracy podczas nauki języka obcego przez cały rok szkolny.


Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Lewinie Brzeskim bierze udział w projekcie "FunEnglish w bibliotece", dzięki któremu dzieci w wieku 6 - 12 lat mogą BEZPŁATNIE uczyć się języka angielskiego. "FunEnglish w bibliotece" to kurs komputerowy, który mądrze łączy naukę języka obcego z zabawą. Fotolekcje, ćwiczenia, gry edukacyjne, setki filmików i piosenek opracowane przez ekspertów, to sprawdzony sposób, dzięki któremu dziecko bez stresu i skutecznie uczy się angielskiego.