WYDARZENIA W BIBLIOTECE - 2014 ROK

STO PROCENT KOLOROWYCH SNÓW

"Sto procent kolorowych snów", akcja czytelnicza w Bibliotece Publicznej w Strzelnikach, cieszyła się w 2014 roku dużym zainteresowaniem. Dzieci oraz dorośli każde piątkowe popołudnie mogli spędzać w bibliotece wspólnie słuchając opowieści czytanych przez ochotników lub bibliotekarkę.


Uczestnicy mogli również rozwijać swoje talenty, ponieważ w czasie spotkań zaplanowane były różne prace plastyczne dotyczące danej książki oraz zajęcia ruchowe na boisku i placu zabaw. Dzieci poprzez czytanie i słuchanie bajek zapewnione miały "sto procent kolorowych snów". Rozwijały również swoją wyobraźnię i poszerzały wiedzę z różnych dziedzin. Najwspanialsze w spotkaniach było jednak to, że wszyscy wspólnie mogli usiąść i spędzić czas w miłym towarzystwie. Zapraszamy wszystkich na kolejne spotkania już w 2015 roku.

Dziękujemy wszystkim osobom, przyjaciołom biblioteki za zaangażowanie w akcję, szczególnie Panu Tadeuszowi Morozińskiemu, Sołtysowi Strzelnik za wielokrotną pomoc i udostępnianie świetlicy wiejskiej oraz kuchni i sprzętu kuchennego.


WIĘCEJ ZDJĘĆ MOŻNA ZOBACZYĆ TUTAJ