WYDARZENIA W BIBLIOTECE - 2014 ROK

Zabawa mikołajkowa w Przeczy

6 grudnia Biblioteka Publiczna w Przeczy zorganizowała zabawę mikołajkową, na którą zaproszone były wszystkie dzieci z sołectwa Przecza. Podczas zabawy dzieci uczestniczyły w grach, konkursach, pląsach, zabawach, zajęciach plastycznych i magicznych.

Oczywiście podczas zabawy przyjechał Mikołaj, którego wszyscy niecierpliwie wyglądali. Radości nie było końca, gdy okazało się, że przywiózł ze sobą dla wszystkich słodycze i upominki. Ale dzieci również zaskoczyły dostojnego gościa, wręczając mu plik wcześniej przygotowanych laurek, które ucieszyły i wzruszyły Mikołaja.

Radości, śmiechu i harcom nie było końca. Czas przeznaczony na zabawę minął w okamgnieniu i dzieci z żalem udawały się do domu zastanawiając się, czy za rok znowu spotkają Mikołaja.

Biblioteka Publiczna w Przeczy składa serdeczne podziękowania osobom, dzięki którym impreza nabrała rozmachu.

Serdecznie dziękujemy:
Radnemu gminy Panu Stefanowi Kachlowi,
Radnemu powiatowemu Panu Adamowi Dziaskowi,
Sołtysowi Przeczy Panu Stanisławowi Piszczkowi.


Szczególne podziękowania należą się Pani Monice Kasiubie za wielkie zaangażowanie, wsparcie i pomoc w organizacji zabawy mikołajkowej.

Dziękujemy również wszystkim innym osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do powodzenia imprezy: rodzicom, dziadkom, członkom Rady Sołeckiej, mieszkańcom Przeczy.


WIĘCEJ ZDJĘĆ MOŻNA ZOBACZYĆ TUTAJ